Apartament typu Glamping Tented Suite w Gulf & Desert Resort – Dubaj, ZEA
Przestronne wnętrze i wysoki szczyt naśladują wielki namiot, w którym wodzowie plemion obradowali narady, pozwalając każdemu, kto wejdzie do środka, poczuć starożytną powagę i dostojność. Projektant zagłębił się w świat natury, chłonąc niezłomność gór i bezkres nieba, umiejętnie wplatając te elementy w każdy detal namiotu. Wybór dużego namiotu EE145 oznacza wybór beztroskiego stylu życia na świeżym powietrzu. Tutaj możesz uciec od zgiełku miasta, zbliżyć się do natury i cieszyć się radością z przebywania z rodziną i przyjaciółmi.
Wybierając duży namiot EE145, akceptujesz styl życia pełen nieskrępowanej wolności na świeżym powietrzu. Tutaj możesz odciąć się od miejskiego zgiełku, nawiązać intymny kontakt z naturą i dzielić się radością z rodziną i przyjaciółmi.
opis2
| Rozmiar błony zewnętrznej | 23,8 m*13 m |
| Powierzchnia rzutowana | 309 m² |
| Rozmiar wewnętrzny | 8,1 m*19,6 m |
| Obszar wewnętrzny | 148 m² |
| Wysokość boku | 2,5 m |
| Wysokość szczytu | 6m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | Stal kwadratowa 120*120*3, stal Q235 |
| Stalowa rama konstrukcyjna | stal ocynkowana ogniowo |
| Zewnętrzna góra | Materiał membranowy PVDF o gramaturze 1100 g, klasa ognioodporności B1; trudnopalny; odporny na promieniowanie UV |
| Długość życia | 15 lat |
| Materiał namiotu wewnętrznego | 420g wysokiej jakości płótno odporne na pleśń |
| Płyta cementowa | 6 mm |
| Stalowy kil | Grubość 1mm |
| Bawełna do izolacji akustycznej i zachowania ciepła | Grubość 50mm |
| Drzwi i okna szklane | Rama ze stopu aluminium, hartowane szkło puste (5+20+5), drzwi pojedyncze / drzwi podwójne / drzwi przesuwne |
| Podłogi zewnętrzne | Płyta cementowo-włóknowa o wysokiej wytrzymałości, grubość 20 mm; Kompozytowa podłoga z drewna i tworzywa sztucznego do użytku na zewnątrz; grubość 25 mm; Drewno odporne na korozję (sosna fińska); grubość 25 mm. |
| Podłogi wewnętrzne | Podłoga z tworzywa sztucznego o właściwościach antypoślizgowych i odpornych na zużycie; grubość 4,2 mm; Podłoga kompozytowa o wysokiej wytrzymałości i właściwościach antypoślizgowych i odpornych na zużycie; grubość 12 mm. |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |
opis2
















