Duży namiot zewnętrzny o konstrukcji rozciąganej do siłowni ECO Resort
Ten przestronny namiot z zadaszeniem o powierzchni 300㎡ z łatwością pomieści dużą liczbę gości, zarówno w eleganckim wnętrzu, jak i na otwartej przestrzeni na zewnątrz, zapewniając nieskończenie elastyczne rozwiązania w zakresie rozmieszczenia przestrzeni.
Konstrukcja namiotu recepcyjnego w pełni zaspokaja potrzeby różnorodnych wydarzeń. Niezależnie od tego, czy jest to doroczne spotkanie firmowe, premiera marki, wystawa sztuki, czy prywatne przyjęcie, może on stanowić idealne rozwiązanie przestrzenne. Ponadto, miejskie place, plaże, parki czy otwarte tereny wiejskie mogą zostać przekształcone w miejsca eventowe, dając organizatorom nieskończone możliwości kreatywne i sprawiając, że każde wydarzenie stanie się niezapomnianym, wspaniałym spotkaniem.
opis2
| Rozmiar błony zewnętrznej | 33m*13m |
| Obszar projekcji | 429 m² |
| Obszar wewnętrzny | 300㎡(30m*10m) |
| Wysokość boku | 3,0 m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | 150*150*4 stal kwadratowa, stal Q235 |
| Stalowa rama konstrukcyjna | stal ocynkowana ogniowo |
| Zewnętrzna góra | Materiał membranowy PVDF o gramaturze 1100 g, klasa ognioodporności B1; trudnopalny; odporny na promieniowanie UV |
| Długość życia | 15 lat |
| Zintegrowany panel ścienny WPC | Grubość 9mm |
| Płyta cementowa | 6 mm |
| Stalowy kil | Grubość 1mm |
| Bawełna do izolacji akustycznej i zachowania ciepła | Grubość 50mm |
| Panel ścienny zewnętrzny WPC | Grubość 21mm |
| Drzwi i okna szklane | Rama ze stopu aluminium, hartowane szkło puste (5+12+5), drzwi pojedyncze / drzwi podwójne / drzwi przesuwne |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |
opis2








