Luksusowe namioty safari z płótna glampingowego i zakwaterowanie
Prosty, a zarazem wykwintny design wnosi elegancję i wygodę do życia na kempingu, a wysoki, centralny daszek nie tylko zapewnia przestronną przestrzeń życiową, ale także nadaje namiotowi wyjątkowy walor estetyczny.
Namiot z pojedynczym szczytem, dzięki pomysłowej konstrukcji wewnętrznej i efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni, wnosi nieograniczoną energię do Twoich przygód na świeżym powietrzu. Górne płótno ma kształt sześciokąta, a wnętrze namiotu jest sprytnie podzielone na trzy główne strefy funkcjonalne: salon, sypialnię i łazienkę, tworząc wielofunkcyjne środowisko życia. Niezależnie od tego, czy wybierzesz się na wędrówkę przez bujną dżunglę, czy wspiąłeś się na szczyt góry, aby podziwiać rozgwieżdżone niebo, namiot zapewni Ci bezpieczne, komfortowe i wygodne warunki do życia.
Sześciokątny namiot z pojedynczym szczytem to nie tylko wierny towarzysz Twoich przygód, ale także ciepły dom w naturze. Towarzyszy Ci w powitaniu każdego wschodu i zachodu słońca, a także pozwala Ci obserwować z Tobą każde morze gwiazd. Teraz, połączmy siły z namiotem z pojedynczym szczytem, zróbmy nowy krok w odkrywaniu życia na świeżym powietrzu i rozpocznijmy nowy rozdział pełen nieskończonych możliwości.
opis2
| Rozmiar błony zewnętrznej | Sześciokąt o średnicy 9,4 m |
| Obszar projekcji | 69 m² |
| Rozmiar wewnętrzny | Sześciokąt o średnicy 7m |
| Obszar wewnętrzny | 38 m² |
| Wysokość boku | 2,5 m |
| Wysokość szczytu | 6,0 m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | 口80*80*3 stal kwadratowa, stal Q235 |
| Stalowa rama konstrukcyjna | stal ocynkowana ogniowo |
| Zewnętrzna góra | Materiał membranowy PVDF o gramaturze 1100 g, klasa ognioodporności B1; trudnopalny; odporny na promieniowanie UV |
| Długość życia | 15 lat |
| Zintegrowany panel ścienny WPC | Grubość 9mm |
| Płyta cementowa | 6 mm |
| Stalowy kil | Grubość 1mm |
| Bawełna do izolacji akustycznej i zachowania ciepła | Grubość 50mm |
| Panel ścienny zewnętrzny WPC | Grubość 21mm |
| Drzwi i okna szklane | Rama ze stopu aluminium, hartowane szkło puste (5+20+5), drzwi pojedyncze / drzwi podwójne / drzwi przesuwne |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |
opis2
| Rozmiar błony zewnętrznej | Prostokąt 8m*9m |
| Obszar projekcji | 72 m² |
| Rozmiar wewnętrzny | 5m*6m |
| Obszar wewnętrzny | 30㎡ |
| Wysokość boku | 2,5 m |
| Wysokość szczytu | 5,5 m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | 口80*80*3 stal kwadratowa, stal Q235 |
| Stalowa rama konstrukcyjna | stal ocynkowana ogniowo |
| Zewnętrzna góra | Materiał membranowy PVDF o gramaturze 1100 g, klasa ognioodporności B1; trudnopalny; odporny na promieniowanie UV |
| Długość życia | 15 lat |
| Zintegrowany panel ścienny WPC | Grubość 9mm |
| Płyta cementowa | 6 mm |
| Stalowy kil | Grubość 1mm |
| Bawełna do izolacji akustycznej i zachowania ciepła | Grubość 50mm |
| Panel ścienny zewnętrzny WPC | Grubość 21mm |
| Drzwi i okna szklane | Rama ze stopu aluminium, hartowane szkło puste (5+12+5), drzwi pojedyncze / drzwi podwójne / drzwi przesuwne |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |
opis2

















