Luksusowe namioty i domki safari na kempingi w Europie
W tybetańskiej części Syczuanu starożytne tradycje i nowoczesne udogodnienia przeplatają się w namiotach nomadów, tworząc obraz życia. Namioty wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, od ciepłych łóżek po praktyczne meble – każdy detal odzwierciedla dążenie do wygodnego życia. Wchodząc do namiotów nomadów w tybetańskiej części Syczuanu, otoczy Cię entuzjazm Tybetańczyków. Spróbuj pysznego, ręcznie robionego jedzenia i weź udział w ich tradycyjnych świętach, dzięki czemu Twoja podróż będzie nie tylko zwiedzaniem, ale także okazją do wymiany kulturowej.
Rozpocznij swoją koczowniczą podróż i pozwól swojej duszy swobodnie latać na płaskowyżu. Tutaj każdy krok to odkrywanie tradycji, a każda noc to dialog z naturą.
opis2
| Obszar peronu | 45㎡ (5,0*9m) |
| Powierzchnia budynku | 65 m² |
| Obszar wewnętrzny | 32,4 m (4,7*6,9 m) |
| Powierzchnia tarasu | 10,5 m (5,0*2,1 m) |
| Wysokość okapu | 2,2 m |
| Wysokość szczytu | 3,8 m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | φ70 *1,5 rura stalowa |
| Materiał wierzchni | 850g PCV |
| Podszewka wewnętrzna | Ekologiczna tkanina PEVA pokryta klejem, powłoka PU - 200G, wodoodporna pod ciśnieniem (WP3000) |
| Drzwi wejściowe | Przesuwne/pojedyncze drzwi szklane otwarte |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |
opis2
| Obszar peronu | 35 m (5,0*7 m) |
| Powierzchnia budynku | 50,4 m² |
| Obszar wewnętrzny | 32,4 m (4,7*6,9 m) |
| Powierzchnia tarasu | 10,5 m (5,0*2,1 m) |
| Wysokość okapu | 2,2 m |
| Wysokość szczytu | 3,8 m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | φ70 *1,5 rura stalowa |
| Materiał wierzchni | 850g PCV |
| Podszewka wewnętrzna | Ekologiczna tkanina PEVA pokryta klejem, powłoka PU - 200G, wodoodporna pod ciśnieniem (WP3000) |
| Drzwi wejściowe | Przesuwne/pojedyncze drzwi szklane otwarte |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |
opis2












