Luksusowe namioty glampingowe Nature Desert do obozów w ośrodkach wypoczynkowych
Projekt namiotu mógł zostać zainspirowany elementami naturalnymi, takimi jak łuki gór i solidność skał. Miał on na celu zapewnienie miłośnikom wypoczynku na świeżym powietrzu schronienia, które będzie zarówno piękne, jak i praktyczne.
Wnętrze namiotu jest wyposażone w wysokiej klasy meble i sieciowy system rozrywki, oferując gościom zaawansowane doznania. Namiot posiada również inteligentne zasilanie i inteligentne systemy zarządzania domem, które ułatwiają życie i rozrywkę gości.
Każdy wypad pod namiot to zupełnie nowa przygoda. Zainspirowany niezwykłym kunsztem natury, zapewnia ciepłą przystań dla Twojego życia na świeżym powietrzu. Czy to nad spokojnym brzegiem jeziora, czy na surowym szczycie góry, pozwól nam, tęskniąc za wolnością, wspólnie odkrywać każdy zakątek tego świata.
opis2
| Rozmiar błony zewnętrznej | 18,2 m*13,2 m |
| Powierzchnia rzutowana | 240㎡ |
| Rozmiar wewnętrzny | 4,6 m*11,6 m |
| Obszar wewnętrzny | 53 m² |
| Wysokość boku | 2,5 m |
| Wysokość szczytu | 6m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | 口80*80*3 stal kwadratowa, stal Q235 |
| Stalowa rama konstrukcyjna | stal ocynkowana ogniowo |
| Zewnętrzna góra | Materiał membranowy PVDF o gramaturze 1100 g, klasa ognioodporności B1; trudnopalny; odporny na promieniowanie UV |
| Długość życia | 15 lat |
| Materiał namiotu wewnętrznego | 420g wysokiej jakości płótno odporne na pleśń |
| Płyta cementowa | 6 mm |
| Stalowy kil | Grubość 1mm |
| Bawełna do izolacji akustycznej i zachowania ciepła | Grubość 50mm |
| Drzwi i okna szklane | Rama ze stopu aluminium, hartowane szkło puste (5+20+5), drzwi pojedyncze / drzwi podwójne / drzwi przesuwne |
| Podłogi zewnętrzne | Płyta cementowo-włóknowa o wysokiej wytrzymałości, grubość 20 mm; Kompozytowa podłoga z drewna i tworzywa sztucznego do użytku na zewnątrz; grubość 25 mm; Drewno odporne na korozję (sosna fińska); grubość 25 mm. |
| Podłogi wewnętrzne | Podłoga z tworzywa sztucznego o właściwościach antypoślizgowych i odpornych na zużycie; grubość 4,2 mm; Podłoga kompozytowa o wysokiej wytrzymałości i właściwościach antypoślizgowych i odpornych na zużycie; grubość 12 mm. |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |
opis2
















