Namioty dachowe z tkaniny rozciągliwej do ośrodków safari, boisk i barów
Projekt namiotu inspirowany jest eksploracją i szacunkiem dla starożytnych cywilizacji. Projektant czerpie inspirację ze wspaniałej architektury starożytnego Egiptu, łącząc w konstrukcji namiotu połączenie siły i piękna. Każda linia, każdy łuk, zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić współczesnym odkrywcom przestronną i stabilną przestrzeń, pozwalając im doświadczyć chwały i spokoju starożytnych królów w objęciach natury.
Tutaj każdego ranka możesz obudzić się przy śpiewie ptaków; każdej nocy możesz spać pod gwiazdami. Zabierz ze sobą namiot ER193, aby odkrywać nieznane terytoria, przeżywać historie, które należą tylko do odważnych, tworzyć wspomnienia, które są wyjątkowe i nasze.
opis2
| Rozmiar błony zewnętrznej | 32,7 m*16 m |
| Powierzchnia rzutowana | 523 m² |
| Rozmiar wewnętrzny | 8,1 m*25,5 m |
| Obszar wewnętrzny | 196 m² |
| Wysokość boku | 2,5 m |
| Wysokość szczytu | 6m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | 口120*120*3 stal kwadratowa, stal Q235 |
| Stalowa rama konstrukcyjna | stal ocynkowana ogniowo |
| Zewnętrzna góra | Materiał membranowy PVDF o gramaturze 1100 g, klasa ognioodporności B1; trudnopalny; odporny na promieniowanie UV |
| Długość życia | 15 lat |
| Materiał namiotu wewnętrznego | 420g wysokiej jakości płótno odporne na pleśń |
| Płyta cementowa | 6 mm |
| Stalowy kil | Grubość 1mm |
| Bawełna do izolacji akustycznej i zachowania ciepła | Grubość 50mm |
| Drzwi i okna szklane | Rama ze stopu aluminium, hartowane szkło puste (5+20+5), drzwi pojedyncze / drzwi podwójne / drzwi przesuwne |
| Podłogi zewnętrzne | Płyta cementowo-włóknowa o wysokiej wytrzymałości, grubość 20 mm; Kompozytowa podłoga z drewna i tworzywa sztucznego do użytku na zewnątrz; grubość 25 mm; Drewno odporne na korozję (sosna fińska); grubość 25 mm. |
| Podłogi wewnętrzne | Podłoga z tworzywa sztucznego o właściwościach antypoślizgowych i odpornych na zużycie; grubość 4,2 mm; Podłoga kompozytowa o wysokiej wytrzymałości i właściwościach antypoślizgowych i odpornych na zużycie; grubość 12 mm. |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |
opis2


















