Modułowe domy i domki namiotowe z membraną rozciągliwą
Falisty kształt szczytu pomaga rozproszyć siłę wiatru i zmniejszyć opór powietrza, a jednocześnie najwyższy punkt na górze służy jako kanał odprowadzający gorące powietrze, co wspomaga przepływ powietrza i pozwala na spokojne korzystanie z namiotu w różnych warunkach zewnętrznych.
Wnętrze namiotu jest przestronne i komfortowe, a wysoki dach zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, zapewniając przyjemne i chłodne warunki do życia. Przemyślany układ zapewnia komfort i prywatność. Niezależnie od tego, czy chcesz spotkać się z rodziną i przyjaciółmi w przestronnym salonie, czy zrelaksować się w cichej sypialni, namiot typu wave-top spełni Twoje potrzeby.
Faliste linie na górze namiotu nie tylko nadają mu elegancki wygląd, ale także pozwalają osiągnąć idealną równowagę między wytrzymałością i pięknem konstrukcji.
opis2
| Rozmiar błony zewnętrznej | 13,4 m*8 m |
| Obszar projekcji | 107 m² |
| Obszar wewnętrzny | 50 m (5 m * 10 m) |
| Wysokość boku | 2,5 m |
| Wysokość szczytu | 4,5 m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | Stal kwadratowa 100*100*3, stal Q235 |
| Stalowa rama konstrukcyjna | stal ocynkowana ogniowo |
| Zewnętrzna góra | Materiał membranowy PVDF o gramaturze 1100 g, klasa ognioodporności B1; trudnopalny; odporny na promieniowanie UV |
| Długość życia | 15 lat |
| Zintegrowany panel ścienny WPC | Grubość 9mm |
| Płyta cementowa | 6 mm |
| Stalowy kil | Grubość 1mm |
| Bawełna do izolacji akustycznej i zachowania ciepła | Grubość 50mm |
| Panel ścienny zewnętrzny WPC | Grubość 21mm |
| Drzwi i okna szklane | Rama ze stopu aluminium, hartowane szkło puste (5+20+5), drzwi pojedyncze / drzwi podwójne / drzwi przesuwne |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |

opis2








