Wild Coast Cocoon Looper Tented Lodge & Pods
Dzięki opływowej konstrukcji, naśladującej wygląd kokonu, zawiera elementy bioniki, zapewniając wizualne piękno i silne wrażenie wizualne. Dzięki unikalnemu designowi i koncepcji łączenia się z naturą, zyskał uznanie na całym świecie.
Namioty w kształcie kokonu są używane w wielu krajach na całym świecie, zwłaszcza w krajach o rozwiniętym przemyśle turystycznym. W ośrodku Wild Coast Tented Lodge na Sri Lance namioty w kształcie kokonu są sprytnie rozmieszczone na terenie Parku Narodowego Yala, tworząc wzór łapy lamparta. Namioty te nie tylko zapewniają odwiedzającym wyjątkowe doświadczenie bliskiego kontaktu z dzikimi zwierzętami, ale także pozwalają im cieszyć się luksusem zakwaterowania, jednocześnie podziwiając piękno natury.
Wnętrze namiotu w kształcie kokonu jest niezwykle eleganckie. Zazwyczaj ma on wysoki, łukowaty sufit i dwupiętrowe, szklane ściany, pozwalając mieszkańcom w pełni cieszyć się otaczającym ich naturalnym krajobrazem. Można je instalować w różnych miejscach i na różnych terenach, takich jak góry, plaże, łąki itp., zapewniając użytkownikom bardziej komfortowe i stylowe doznania.
opis2
| Rozmiar błony zewnętrznej | 5,9 m 11,4 m |
| Powierzchnia podłogi | 67 m² |
| Rozmiar wewnętrzny | 5,9 m*9,3 m |
| Obszar wewnętrzny | 48 m² |
| Wysokość szczytu | 4,0 m |
| Opór wiatru | 100 kilometrów na godzinę |
| Obciążenie śniegiem | 0,2 kN/㎡ |
| Materiał złącza | Rura stalowa φ58*3, stal Q235 |
| Stalowa rama konstrukcyjna | stal ocynkowana ogniowo |
| Zewnętrzna góra | Materiał membranowy PVDF o gramaturze 1100 g, klasa ognioodporności B1; trudnopalny; odporny na promieniowanie UV |
| Długość życia | 15 lat |
| Materiał wewnętrzny | Dwuwarstwowa folia aluminiowa bąbelkowa + tkanina spandex o wysokiej elastyczności |
| Zintegrowany panel ścienny WPC | Grubość 9mm |
| Płyta cementowa | 6 mm |
| Stalowy kil | Grubość 1mm |
| Bawełna do izolacji akustycznej i zachowania ciepła | Grubość 50mm |
| Panel ścienny zewnętrzny WPC | Grubość 21mm |
| Drzwi i okna szklane | Rama ze stopu aluminium, hartowane szkło puste (5+20+5), drzwi pojedyncze / drzwi podwójne / drzwi przesuwne |
| Ogólna wydajność | Zgodny z normami krajowymi materiał trudnopalny, odporny na wilgoć i pleśń, elastyczny montaż, nieograniczony przez warunki środowiskowe |
opis2























